Új hozzászólás Aktív témák

  • Doky1988

    senior tag

    válasz Doky1988 #1202 üzenetére

    Még annyit, bocsi a külön kommentért, de nemtudom az előzőt szerkeszteni, hogy vannak MCU-k úgymond "társ" MCU-k, amik szintén jók.Ezt valahol XDA -n olvastam.Pl.: Én gyárilag CZ mcuval kaptam a rádiót.Na már most, én mivel szétszedtem kijelzőcsere miatt, rá volt írva a lapra, hogy XRC.. Jött az ötlet, XRC MCU -t próbáljuk ki.. Tökéletes.Kb annyi különbség van az XRC meg a CZ között, hogy az XRC MCU gyárilag tudja, az összes gombom beállítását jól.. CZ-vel bekell mennem a Factory beállításokba, és ott bekell állítanom Key Studyba a rádió gombokat, hogy melyik mi.. Ezt úgy sakkoztam ki, hogy XRC-be felírtam melyik gomb mit reagál, és CZ frissítésénél beállítottam mindent, aztán export.. csinált egy dmcu.cfg -t, és mivel ugye MCU frissítésnél az kb nullázódik minden, dmcu.img fájlhoz hozzáraktam a dmcu.ext fájlt amibe benne van, hogy: screen:1 (ez levan írva xda -n, hogy screen:2 vagy screen:3 melyik felbontás), illetve az exportált rádió beállításom dmcu.cfg, és úgy flasheltem.Csináltam már egy pár embernek ilyet, rutinos vagyok az ügyben :D


    (#1169) bokarcsi71

    Neked meg sajnálom, hogy nemtudok segíteni, te irtál nekem levelet a weboldalamon.Én Szolnok, te Pest, de ha erre jársz szivesen megcsinálom neked a frissítést :)

    [ Szerkesztve ]

    DokY | www.zsolti.hu

Új hozzászólás Aktív témák