Új hozzászólás Aktív témák

  • varazslo1999

    újonc

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni.
    Ma elkezdtem kirootolni a Honor 4C-met.
    Sajnos hülye módon nem kerestem meg itt a mobilarénán a hivatalos root-ot hanem rákerestem a googlében és amit dobot azt keztem el.
    Ez az: https://theunlockr.com/2015/09/17/how-to-root-the-huawei-honor-4c/

    Viszont elrontatom.
    Ott akadtam el hogy ráettem az sd-re a root.zip állományt majd kikapcsoltam aztán elkezdtem úgy bekapcsolni hogy nyomom a bekapcsolót és a hangerő fel gombot. Majd megjelent a honor logó ekkor nem rezzen egyet.
    De nem töltőt be a recovery. Csak úgy maradt bármeddig vártam. Utána hosszan nyomtam a kikapcsolt. Kikapcsolt majd bekapcsoltam ekkor rezzen egyet a telo. A rendszer rendesen indult. Majd megint kikapcsoltam hogy megint megpróbáljam. Ezt sokszor eljátszatom. Kb minden gomb kombinációt kipróbáltam, volt hogy csak elindult simán az android. De néhány próbálkozás után nem alkart elindulni az android se. Minden alkalommal amikor csak simán be akartam kapcsolni megjelent a honor logó de nem rezzent és nem is indult el a rendszer.

    Volt hogy hagytam kikapcsolva de nem változót semmit. Amikor így bekapcsolom akkor nem csinál semmit csak kirakja a honor logót.
    Gondolkodtam lehet hogy a hangerő fel gomb beragadt. Megpróbáltam kipiszkálni de nem változót semmi.
    Így hagytam órákig hogy lemerüljön hátha az segít. De nem segítettet.
    Nincs több ötletem.
    Tudna valaki valami tanácsot adni hogy mit tehetnék a telefonom megjavításáért?

    A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák