Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi99

    csendes tag

    válasz fecg21 #1182 üzenetére

    Tegnap megrendeltem a Haipai i9220-t.
    Ahogy láttam, az orosz fórumon, és az xda-developers.com -on is van már fórumtéma.
    A kijelzője is nagyobb, 5.2 (5.3-nak árulják :D ). A másik, amit linkeltél a Star A9220 talán kevésbé ismert, kisebb a kijelzője is (5", 5.1"?). És talán van még egy variációja, a Star N8000, amelyiket úgyszintén nem tudom hova tegyek. Az orosz fórumon is talán jobban szerették a Haipai-t...
    Azt, amit az akkura írnak kínában, azt nem kell elhinni. Viszont a Haipai-ra, ha jól emlékszem, független tesztelő videójában volt utalás, hogy 1,5-2 napot bírja... És talán huzamos használattal is kb. 1 napot. A kamera pedig talán, mint a ZOPO-nál, 5MPix, felskálázva 8-ra. A fenti link-en találsz egy tesztképet...
    Az 512MB ram az nekem is kicsit kevésnek tűnik.

    Mondjuk kipróbáltam már a CM9 betát az LG Optimus 2x-emen (úgyszintén 512MB ram) és repült, sokkal jobb volt mint a hivatalos Gingerbread. Mondjuk azért tértem végül vissza, mert nem volt a Tegra2-nek hw gyorsítása az Optimus 2x-re, így sem a kamera nem ment 8mpix-en (csak 5-ön), videót se lehetett felvenni vele, és a videó lejátszás is akadozott, még kisebb felbontáson is... De már megbántam, hogy visszatértem a GB-re...
    (Amúgy meg ne vegyetek felső kategóriás LG-t mert hiába jó a HW, ha nem jön idejében az update)

Új hozzászólás Aktív témák