Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    Kérem valaki magyarázza el a google címtár müködését. Most sikerült majdnem elvesztenem 500 tel számot, még szerencse, hogy mentettem.
    Tehát:
    Van 2 db tab, és 3 db telefon. Két telefon egy-egy fiók. A tabok szintén a telefonok fiókjait használják. Én meg a 3. Telefonnal mindkettőt.
    A kérdés (lassan, hogy én értsem) tehát az, hogy hogyan kell elmenteni egy szá mot a telón, hogy az a 3. Telón és a hozzávaló tabon is rajta legyen.
    2. Hogyan kell a tab-ra feltenni egy számot, hogy a telefonokon is megjelenjen. Mert ugya a 3. Teló 2 fiokot is használ
    Nincs automatikus frissités, csak manual.
    Mozt azt csinálja, hogy ha frissitem akkor feltesz minden számot mégegyszer, meg mégesgyszer, meg.. van amiből már 6 egyforma vann fenn.

    3. Az egyik teló viszont mindkèt fiókot használja. Abba kell minden telefonszám ami a másik kettön van.
    4. Ha a tabokrol törlök akkor miért nem tünik el a telefonról is? Mennyi idő szokott lenni, amìg összeszinkronizálnak?
    Végül, hogy ìgy teleszemeteltem a fiókokat, meg a telökat is kellene egy program, ami a duplikált kontaktokat törli.
    Köszönöm

    Hogyan lehet egyszerüen a google cìmtárat rendbetenni? Valami program jó lenne arra is.
    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák