Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jeannie

    aktív tag

    Most hívattam elő egy két éves tekercset, nem tudom, a labor oldotta-e meg, vagy egyszerüen ennyi tellett a filmtől: a kép szélein tökéletesek a színek és a fényerő, viszont a kép belseje a negán egy kisujjnyi folton fakóbb, és a kékek szinte teljesen hiányoznak. A többi szín megvan, csak halványabban. A teki egy 400-as superia volt, és a gépben volt a szekrényben, kb. két hete vettem észre, hogy még van benne film :)

    A Blahán voltam a Pálvölgyi fotóban, de csak így véletlenül, viszont nagyon rendesen megmutogattak mindent, és sikerült lefűzhető fóliákat vennem, ezresért tíz darabját. Háromféle volt, a keretezett diáknak átlátszó fólia, a csík negatívoknak valamiféle kívülről müanyagbevonatos papír, és 10x15-ös képeknek való, ez pedig fekete háttérrel a hagyományos bugyi négyfele osztva. Elég masszívak és jó minőségünek tünnek, bár a gyártó valami noname, már el is felejtettem a nevét.

    Csak gondoltam elmondom hátha valakinek szolgál információtartalommal :)

  • Jeannie

    aktív tag

    válasz Ariadne #165 üzenetére

    Nekem ami bejött és gyorsan szép munkát végeztek, az a Westend metrószintjén az Agfa szalon. Digitből elég drágán hívnak, de segítőkészek és ötven képpel negyed óra alatt végeztek, nem kifejezetten tökéletes, de kellemes minőségben, fotópapírra, éles, kontrasztos színekkel. Szvsz ha gyorsan kell jó minőség, őket ajánlom. Ha ráérsz, érdemes egy Fuji laborba vinni a képeket és otthagyni egy napra, negatívot is, digitálisat is.

Új hozzászólás Aktív témák