Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Hali!

    Tanácsot szeretnék kérni. Színes fotók (digitális) előhívatásával hol érdemes próbálkozni itt Bp? Nem tudom, az automata színesfilm előhívásnál miben lehet különbség technikailag, a kézi utánállításról hallottam egyedül. Világosítsatok fel, kérlek. :R

    A Deák/Madách téri Kodak szalonban csalódtam kicsit, amikor rettenetes analóg igazolványképet készítettek, inkább vinném máshová a képeket. Analóg gépem volt eddig, ott ugye az előhívás elengedhetetlen volt, de most a digitálisnál is szeretném látni a képeket kézzel fogható állapotban, szép fehér kerettel. :)

    Ahogy így olvasgattam a topikot visszafelé, eszembe jutott, hogy apum egy régi Zenittel nyomul még mindig, ott egy rakás régi (legalább 40 éves :Y ) dia meg fekete-fehér fotó a szekrényben (meg a szekrény alatt :DDD ), és valahol rejtőzik egy ff előhívó és nagyító szett is. Kedvesem vegyész, így még az is lehet, h megpróbálkozunk majd ff fotózással és előhívással, ez régi álom. :) Jó látni, h nem veszett el ez a lehetőség ebben a digitális világban sem. :D

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák