Új hozzászólás Aktív témák

  • gyűrű

    addikt

    válasz Imi1981 #79468 üzenetére

    Volt nálam mindkettő pár napig.. Nvidiát akartam venni a GT-King után, de ott csak manuálisan lehetett frekvenciát állítani a NF-nél, kodi alatt meg csak akkor váltott ha külön letöltötted az alkalmazást hozzá, akkor is volt hogy hibásan, amúgy mindent 60 hz-en akart lejátszani. Az Nvidia Al szerintem egy vicc volt. DV nem érdekelt , plexet nem használok amúgy sem. A Firestick meg inkább streaming, nem is ATV-t használ, meg ott max 100-as a lan adapter , vagy wifi amivel ment, nincs rendes GB lan, igazi ATMOS/DTS-X sem volt,TrueHD /DTS-HD MA-X nem ment, szóval egyik sem nyújtott többet, sőt, a nasról való lejátszás sem volt igazi, akadtak a filmek. A kettő közül mégis a Firestick tűnt simábbnak (de az sem volt jó!), a hd hangok hiánya nálam nogo egyből. Az nvidia többször lefagyott indok nélkül.. Sajnáltam mert én fizettem volna akár 80-90 ezernél többet is ha minden flottul megy. Egyelőre elvagyok fő lejátszónak a Kinggel. .. Ha lenne olyan Kodi alapú lejátszó ami hardveres 4K NF-et tud kodiban, HDR-t, az összes HD hangot (nem butított DD+ atmost) és kadenciahelyes lejátszást, gb lannal sokat fizetnék érte.. :)

Új hozzászólás Aktív témák