Új hozzászólás Aktív témák

  • bekecs76

    tag

    Szia!
    Több verzót is próbáltam. Az első a legújabb 710N1, ezzel működött. Utána felraktam egy régebbitt 709N0, ezzel is működött. Aztán letöltöttem azt, ami eredetileg is volt új korában (709N1), na amikor ezt felraktam, utána lett halott. Mindegyiket a beelink oldalról töltöttem és mindegyiket SD kártyáról raktam. Az usb burning tools progival nem tudtam egyiket sem frissiteni. Egyszerüen hiába dugom rá a boxot, nincs semmi reakció a progrmban, mindha nem is látná.
    Na szóval úgy csinálom, hogy elindítom az usb burning tool progit. Utána File-Import image és betöltöm a legújabb firmwaret amit erre a boxra kiadtak, beelink oldaláról szedtem le. A fórumon szokták a legújabb frissitéseket közzétenni. Ahogy nézegettem az oldalt mindig két féle firmware verziót tesznek közzé: egy usb card és egy sd card verziót. Na szóval importáltam ezt az img filet a programba, majd amikor végzett a csekkolással, elindítom "Start". Ezután jött a fogpiszkáló, nyomvatartás és ezzel egyidejüleg az usb A-A kábel bedugása, ekkor a gombot még nem engedem el. Ezután várok, csak várok és várok, de nem történik semmi. Már egy napja bújom a netet, mit, hogyan kell csinálni és szerintem jól csinálok mindent. Szerinted mi lehet a gond? Hogy lehetne helyre hozni?
    Innen szedegettem le őket.
    [710N1 mind két verzió]
    [709N1 usb cable]
    [709N1 sd card]

    [709N0 usb cable]
    [709N0 sd card]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák