Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz BalaNce87 #3442 üzenetére

    Én még előtte egy nappal, az oldalon regeltem előzetesen acc-ot - más kérdés, hogy belépni nem tudok vele :D A fórumok tele vannak egyébként a miénkhez hasonló problémákkal, állítólag ATI kártyákon még inkább előjönnek ezek a dolgok (nekem is az van pl.). Na meg meghaltak a szerverek is, nyugtatgatják a népet, hogy hamarosan minden meg fog oldódni...

    De egyébként nem tudom, mégis mit gondoltak; az AA2 bázisa cirka 9 millió, ezek a srácok nagy valószínüség szerint ki akarták próbálni megjelenés napján a játékot. Ehhez hozzájön még az a tábor, aki csak most hallott erről az egészről, és ki akarja próbálni; legyen 1 millió.
    Ez összesen 10 milla játékos, aki egy napon akart felmenni játszani... nem gondolták ezt át rendesen. Ha mondjuk régiókra osztják a dolgot (akár 1-1 nap késéssel), és nem egyszerre adják ki az egész világon, akkor talán nem roggyan meg a szerver.
    De ennyi eszük már persze nem volt.

    Legalább a tréning részt kijavíthatnák, hogy legalább azokat tudjuk nyomni, ha már szerveren játszani nem lehet :(

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák