Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz fatallerror #6032 üzenetére

    Ua annyi hírmorzsa röppent fel elözöleg, mindkét termékröl a gamescomon való megjelenésröl illetve bemutatóról. A 7990-röl a techpowerup-on hintették el, hogy majd jól megjelenik, a HL3-ról meg itt láthattuk azt a remek excel táblát, így gondoltam, miután nem jelent meg egyik sem, söt egy darabka mócsingot sem dobtak oda a várakozóknak, írok egy ironikusvicces hozzászólást. :) Valóban, a 7990-nek nagyobb esélye volt megjelenni, de személy szerint én mindkettöt ugyan annyira várom, csak a várakozás idötartama különbözik.

    Egyébként nem értem, hogy miért nem dobták még ki a két gpu-s kártyájukat. "Lassan" be kéne hogy jelentsék a várható újításukat a 8-as szériában. Így hogy ennyire eltolják, lassan azok az emberek is azt fogják mondani, hogy " á mostmár megvárom ( és,vagy veszek még egy, kettö, három kártyát) mivel rukkol elö a köv genben az ati, akik gyakorlatilag azonnal megvennék a 7990-t. Saját maguk alatt vágják a fát, egy amúgy is gyenge eladásokat produkáló szegmensben.

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák