Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #57816 üzenetére

    Hát érdekes lesz. Jelenleg a érkező AMD új generációt nem lesz nehéz nekik az Ada alá árazni, mert nagyon drága lett az Nvidia. Eszembe sincs venni Ada-t, szerintem most, hogy Jensen bejelentette az árakat sokan rohannak venni 5- 600 dolláros 3080 ( ti)kártyákat.

    Kérdés az AMD is így taktikázik e? Lesz e bent ragadt készletük, ami miatt az AIB-ok nyomást gyakorolnak rá? Szerintem Nvidia részéről most megnyugodtak, jó drágán lehet árulni az új gent és sokaknak lett vonzó az Ampere.
    De vajon ha AMD bejelenti a 7900 XT-t 1000-1100$ dolláros áron 24 GB rammal ki a fenét érdekli az hogy a 3090/ 6900 hez nézve mondjuk nem 2x gyorsabb csak 1,8 -cal?
    Mert szerintem senkit, ha egyáltalán lesz lemaradása normál raszterben. Valószínűleg RT-t megint viszi az Nvidia, ezt szerintem nem tudják megfogni,de az sokakat nem érdekel.
    DE azért még benne van két esetleg három dolog.

    1,vajon az AMD valóban olcsóbb lesz e mondjuk 30 % kal( kb-1000$) vagy beteszik 12-1399$ re vagy esetleg egy árba?
    2, Nvidia decemberben miután apadtak a készletek, vagy az AMD launch után nem csökkent e árat( Troll-foci)?
    3, Mekkora lesz az RDNA3 teljesítménye,?

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák