Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz nubreed #30452 üzenetére

    Nekem kifejezetten tetszik az akcentusa, szeretem is hallgatni a videóit :D

    Nem félrevezetés, ha végig nézted volna a videót, el is mond mindent a témával kapcsolatban (itt is ki lett már vesézve a topicban párszor)
    Röviden:
    - a szilikon ugyan az
    - van gaming driver
    - a gaming driver nem "gimped" a gyártó állítása szerint, csak nem up-to-date

    Így a javulás max az driver optimalizációk miatt lesz majd, itt meg csodát nem szabad várni
    Tehát erre hivatkozni, hogy nem Gaming kártya, értelmetlen (A Titánok se azok akkor már, aztán hogy teljesítenek).

    Mielőtt nekem esnétek, nem fröcsögni meg siránkozni akarok, csak nem látom túl optimistán a jövőt.
    Mellesleg nekem lesz majd okom siránkozni azért, mert pont a múlt héten vettem egy Freesync-es monitort, és úgy terveztem hogy év végén veszek Vegát.
    Ha ilyen maradna a teljesítménye, az engem nem zavarna, megfelelő árazás mellett persze. Viszont ha nem javul drámaian(!) a fogyasztás (a hőtermelés miatt), akkor nem akarom megvenni, hiába lesz jó esetleg az ár/teljesítmény arány. Ezért rohadtul reménykedem még a csodában :)

    Ha már itt tartunk: tudja esetleg valaki, hogy a memória fogyasztása kb. hány százaléka a kártya teljes fogyasztásának? Mert a gaming Vegák 8gb-al jönnek elvileg a 16Gb helyett, így ebből lehetne tippelni némi csökkenésre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák