Új hozzászólás Aktív témák

  • nem_tom

    őstag

    Hali! Van valakinek tapasztalata R5 5600X és BQ! Pure Rock 2 kombinációval? Ha igen, mik voltak a tapasztalatok?
    Múlthéten érkezett meg az új konfigom ezekkel a komponensekkel, egy Asrcok B550 Phantom Gaming 4 lapban és Zalman Z7 Neo Midi ATX házban. (4db 120-as venti, 3 elől és egy hátul) Nem én szereltem össze.

    Nálam Aida64 stressz teszten 77°C körül üzemel, játék közben amikor 20-40% körül pörög akkor meg 78-83°C. Curve Optimizerrel negatív tartományba állítottam -25 -ös értéken, a PPT-t maximalizáltam 76W-on, ami annyit segített, hogy lassabban melegszik fel mint előtte. Illetve a CPU hűtőt Silent mode-ról - Performanced mode-ra állítottam. Rendesen kipörgi az 1500rpm-et és nem zajos.
    Leteszteltem nyitott házban is, az kb 6°C mínuszt jelent.
    A rendszerhűtő ventiket és Performanced mode-ra állítottam, de nem volt érzékelhető változás.
    Gondoltam mielőtt nekiállok szétszedni, esetleg újrapasztázni, bekérdezek ide is. (reméltem kicsit, hogy sokáig nem kell hozzányúlnom) Egyébként kívülről úgy tűnik, hogy rendesen érintkezik a procival a hűtő.

    Levettem a ház oldalát és a tetejéről a szűrőt.

    Feltettem a ház oldalát, szűrő nélkül.

    Szűrőt is visszatettem.

    Játék közben

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák