Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz N_A_S #20839 üzenetére

    Hát, leginkább szerencse volt. Mutattak egy screenshot-ot valami thaiföldi forumból, ahol egy ram volt ami 3600 Mhz-en ment valami 300 körüli trfc-vel. :D És nem bdie volt. Egyből megtetszett és nagyon kíváncis lettem, mi a franc lehet az, ami nem bdie, de szinte ugyan azt tudja "daily" típusú setupnál.
    Aztán google fordítóval nagy nehezen kihámoztam, hogy valami Nyanya-t emlegetnek. Egy új nyanya ic-t. Elkezdtem keresgélni és Aliexpress-en, a vásárlói visszajelzéseknél voltak képek ennél a vállalhatatlan nevű ramnál. (egy tökéletes világban sose vennék Asgard Loki nevű ramot. :D) Ahol is a Cpu-z Spd fülön ott állt, hogy Nyanya és a gyártási dátum 2020 második fele volt. Rendeltem egy kit-et és valóban a "csoda" Nyanya ic-k voltak rajta. Sajna azért nem ilyen egyszerű a story, mert utána rendeltem még egyet, hogy legyen 4x8 -am, de az már borzasztó ótvar cucc volt. Spec-et tudta, de onnan sehova. :D Igazi "office use only" ramok voltak. Annyira nem volt olcsó, hogy tovább próbálkozzak. (főleg középszar ramokért) Valszeg' ami épp volt, azt rakták bele. 3200c16 (16-18-18) speces, szal' kb. bármi alkalmas. :(

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák