Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz _Horka_ #11366 üzenetére

    Köszi az infót :R

    Van pár érdekesség a képen
    - OB-val az adott "fázis" megengedett maximális túlfeszültségét lehet/kell beállítani?
    - alul van egy PX OB Limit, ez hogyan viszonyul a HIGH-MID-LOW-nál beállított teljesen más értékekhez?
    - a proci használati minimum értékeket kézzel állítottad ennyire vagy alapból ezt kínálta? korábbi verzióban P2-nél jóval kisebb érték volt alapból állítva
    - eltűnt a Holdig Time érték. Ennek értéke fix lett vagy emiatt azonnal váltogat HybridOC esetén a különböző lépcsők között?
    - a jobb alsó sarokban lévő profil statisztikai adatok az adott profilban való tartózkodási időt mutatják?

    A képen látható értékeket automata teszteléssel lőtte be a progi? Nálam korábban ez az automata tesztelés bazira nem működött megfelelően, így inkább folyamatosan hesszoltam a teszt futását és feljegyeztem a megfelelően működő értékeket ill. kézzel adtam be neki honnan induljon.

    pl. beütöttem egy fesz-órajel párost, elindítottam a tesztelést, ami gond nélkül végigment, majd automatán feszt csökkentett és itt is végigment, majd szintén automatán feszt csökkentett, ahol menet közben hibába ütközött és visszalépett az eredeti induló értékre, ahol végigment a teszt ismét, majd itt megállt és biztonsági okból csökkentett 50...75MHz-et az órajelen.
    Emiatt inkább maradtam a kézi értékmegadásnál, mert a tesztfázis lépcsőzése szerintem nem működik megfelelően

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák