Új hozzászólás Aktív témák

  • Krissal

    tag

    Sziasztok!

    Volt lehetőségem egy MSI R9 390-et vásárolni, kis tapasztalat.

    290-ben gondolkoztam, majd 290X-ben, de azt érzem, hogy a használt árak nincsenek egyensúlyban az új árakkal, nem éri meg használtat venni, mert mégiscsak ott van 3 év gari...
    Lényeges volt a hang, ezt jelenleg a Asus Stirx és a MSI Twin Frozr V tudja, azaz alapban passzív hűtés és csak terhelésre kapcsol be , Twin Frozr-nél csak az első venti, majd sorban a második.

    Először is, bazi nagy a kártya..., nem hosszú, hanem vastag...nagyon, de ettől van passzív hűtés.
    60 fokig kuss van, ha beállítod az MSI afterburnert, akkor amikor akarod...(én 40 foktól adok neki). Ha hagyod alapon, akkor 60-ig felmegy, majd terhelésre sem ment 75 felé nyitott házban...(igaz nem is megy vissza 60 alá mert akkor kikapcsol a venti)

    Nem mértem, mennyit eszik, de kellett mellé egy 700-as táp is, mert egy finoman falatozó FX8350-el használom. (kicseréled a biztosíték táblát a lakásban és már jó is :D )

    Game:
    Minden ultra és hibátlan, kivéve a BF4.

    Na itt gáz volt, mert bizony a lapom túl melegedett... nem kicsit, resetelte a játékokat (illetve cak a bF4-et, az hajtja ki)... Biosban, már mindent levettem, nincs turbo core, fixen megy, alul van feszelve, hogy ne melegedjen, de teszteken hibátlan, aztán egyszer csak BF4 alatt elforrósodik a chipset hűtő... éget konkrétan, lapot kell cserélem...

    ASRock 980DE3/U3S3 egy rakás szar, nem ismeri fel a procit, 1.45 vcore-t ad neki....ha meghajtod kifagy, minden tuning nélkül--- alul van feszelve a proci, fasza a beállítás és minden tökéletes, kivéve, ha hajtom 30 percet BF4-el és akkor reset... FX8350 alá bizony egy 970 chipset kell minimum... na jó, egy nap és megérkezik, addig mindenkinek jóccakát

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák