Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zso2 #28280 üzenetére

    Nagyon fel vagy pörögve... Csak nehogy kifogj te is egy helikopterkóros MSI-t, mint páran a topikból... :U
    Az a 3-4FPS nem mindegy, hogy 15FPS-nél van, vagy 150-nél... :U De igen, volt ennyi.
    Nézd meg pl. Sniper Elite V2 benchmark: [link]
    34,4FPS szemben a 38,9-el. Mindkét kari alapórajelen (+20 power azt XT-nek, anélkül kemény 1FPS-el kevesebb), a 7870 ráadásul az OC alapórajelén... Ugyanabban a gépben, ugyanazzal a driverrel, ugyanúgy beállítva.

    De úgy látom, képtelen vagy a VGA teljesítményéről az FPS-en kívül bármilyen más mutatóban gondolkozni, úgyhogy nem próbálom meg neked elmagyarázni, hogy miért jobb pl. ha az adott képkockasebesség egyenletesebb, kiegyensúlyozottabb... :U

    (#28282) asdxv: Azért bőven akad hely, ahol szépen elhúz az XT... Azért +20% számolókapacitás ott figyel benne azonos órajelen, meg +20% textúrázó... :U
    De ahogy írtam, nekem az tetszett főleg az XT-ben, hogy kiegyensúlyozottabb volt a teljesítménye, mint a sima 70-nek. De mondom, már rég nincs meg a kártya, hogy ezt számszerűsíteni tudjam. :(

    (#28284) tailor74: Ugyanez volt nálam is... Ezért írtam, hogy vagy halk, vagy hűt... :D Az XT sokkal jobb volt utána.

    (#28285) Zso2: Nem a tranzisztorszám miatt magasabb a gyári fogyasztása, hanem a túllőtt gyári BOOST fesz miatt.
    Linkelheted itt orrba-szájba a gyári értékeken történt méréseket, tzeszteket, de nézd már meg a képet, amit én is linkeltem. Potom 2W-al evett többet Sniper Elite alatt, miközben 34,4FPS helyett 38,9-et csinált. Tényleg marha sokat fogyaszt a sima 70-eshez képest. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák