Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz szabesz0524 #5100 üzenetére

    Szuper, köszönöm mindenkinek a választ! Próbálgatom, majd, hogy melyik a jobb megoldás :R A hőfokokkal nincs gond, 60-61C fok volt játékokban a GPU, nem is értettem hova jött ez a visító hang.
    Az bosszant már csak, amit legutóbb írtam, hogy a nem teljes képernyőre kirakott chrome ablakot, ha mozgatom, át akarom helyezni egyik helyről a másikra akkor laggol, szaggat az ablak :DDD Nektek nem csinálja? Videózzam le? Olyan érzés, mintha vmi ősrégi gépen futana a windows :DDD NV vga-val nem volt ilyn gondom :K

    #5099
    Köszönöm szépen, szerintem jól működik. Alap esetben, le van minden venti tekerve és halk a gép, de ha kell, akkor fel tudom őket pörgetni rendesen. Az AIO push-pull-ban van, a proci nincs delidelve, igaz van rajta Thermalright keret és kyronaut paszta, de C23 alatt a CPU package megáll 96-97C-nál, vagyis nincs folytás, throttling. A RAM-ok is nagyon érzekenyek a hőre 7200MHz-en, játékok alatt előző VGA-val tudtam tartani a 45-47C-os határt, (50-55C felett már behibázhatnak) de oda fogok még rakni egy RAM coolert, hogy stabilabb legyen a hőfok.

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák