Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz KROK640 #96742 üzenetére

    Betarcsazos net?! Akkor?! A betarcsazos netet evekkel korabban elsirattuk, amikor ki lett vegezve a Mindenkinek csomag. Ez adott par ezer forintos altalanyt betarcsazos netre, illetve, ekkor szunt meg az altalanyt nem valasztok 150 forintja is, amikor megallt a szamlalo minden este 150 forintnal (IRC-en 18:00-ig kb senki, 18:01-re pdeig voltunk vagy 300-an a #DeBReCeN csatin :D) . Szerintem, te tutira rosszul emlekszel a datumokra. Engem peldaul, igen kellemetlenul erintett a Mindenkinek es a 150 forint halala. Ahogy egyre jobban terjedtek ezek, ugy IRC-en egyre inkabb irigykedve neztem (Debrecen kertvarosi reszen laktam), hogy egyre tobben lesznek ADSL-esek, ahogy egyre tobb emberhez eljut az ADSL, itt mifelenk, pedig semmi, de semmi nincs (nekem akkor ISDN volt, ebbol az idobol meg is maradt az Eicon DIVA kartya). A lakotlepeken ott volt mar az UPC Broaband is, a maga 240-300 kbps kozotti sebessegevel, meg az 1 GB havi limitjevel :D. Mikorra eljutott a kertvarosba ez a szolgaltatas, mar 7 GB volt a limit es talan mar Chellonak hivtak, es ilyen MP3-as ebresztoora volt az ajandek a bekotes melle :D Ez is megvan meg valahol. LPT-vel kellett gepre kotni, es kb 30-40 masodperc hangot lehetett ramasolni. Az IRC logokat kene visszakeresni, hogy ez pontosan mikor is tortent... De tuti valamikor 2001 korul lehetett ez.

    Ez volt az az idoszak, amikor a Vodafone T65 telefonokkal teleszorta a vilagot, mert rengeteg ember, aki elvesztette a MATAV-ot es nem lett addigra szelessavja, ezt tudta csak valasztani. Hajajj, de szep idok is voltak :D

Új hozzászólás Aktív témák