Új hozzászólás Aktív témák

  • Sokadik miért nem veszek Asus DirectCU videókártyát hozzászólásom.
    HD6850, nem mai darab, tervezői gépben volt 24/7 ment (talán ez volt a szerencséje az álladó hőfok miatt) Szépen kitakarítottam csillog villog.
    Sem a vrm-en sem a ramokon nincs hűtés. Szerencsére azért nem zero rpm-es szóval nem fő teljesen de így is alul van hűtve.

    off:
    mivel nem bírok magammal ezért a nagy gépet cserélem, nincs nagy igényem így valami régebbit vettem. Bár nagy vonzalmam van a workstationok és brand gépek iránt néha azért teszek kitérőt desktop irányba is.
    Asrock x299 taichi xe (61eft 1 év gari) - Asrockról egyre jobb véleményel vagyok, igazából messze jobbnak tartom mint az Asust azonos áron. (volt már több asrock lapom és igazából csak a 478-as érában voltak minőségbeli problémák)
    Xeon W-2155 ES (megy a lapban moddolt mikrokóddal) 41eft ami remélhetőleg csökken mert 7900x-et akartam ES-ként azaz nem jót küldenek. Bár ez is jó lesz de nem ilyen áron.
    Ehhez még procihűtőm nincs, foggalmam sincs mit rakok rá de 1366/2011/2066 jó rá szóval van miből válogatni.
    Ramok régi gépből megvannak, ecc reg-et kezel a lap szerencsére 8x8gb lesz most csak benne 2666-os.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák