Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz arn #87522 üzenetére

    Számomra van, mert az Ultra kábé beszerezhetetlen, mikor pedig mégis látok egyet, akkor meg megfizethetetlen. :D
    A GF2 Ti szuper, még az Ultrát is helyettesítheti tesztekben, mert képes lehet hozni az órajeleit, viszont az meg már nagyon késői; dátumozósoknak nem mindig elég jó. Vagyis 2000-ből a GF2 Pro az, ami földi halandóknak nagyon érdekes lehet a zöldektől.

    Perpill 2000-ből keresgélek, de maradt 15k-m ilyesmikre, szóval nem nagyon ugrálhatok, jól kell dönteni, és rengeteg érdekes cuccot mentettem el sok helyen a listáimba.
    Szerintem erről például le kell momdanom, ezért adok egy lehetőséget másnak, hátha valaki a topikból bezsákolja:
    GIGABYTE GA-7IXE4. AMD-750-es chipset! Az első Socket A chipset, alig került vele forgalomba pár lap, inkább volt belsős cucc. Gyártói oldalán minden megtalálható róla, eBay-en pedig könnyen kidobja a kereső. Az olcsó példány is működik szerintem, érdemes lehet rápróbálni. Tényleg igaz lehet, hogy az eladó nem tudta kipróbálni. Ha jó, a reális ára 40-50k, és nem sok embernek lehet ilyen, pláne Magyarországon.

    Gondolkodom rajta én is, de tippre a Másik Valami, amit találtam, még érdekesebb. :)

Új hozzászólás Aktív témák