Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz DarthSun #78864 üzenetére

    Az S939 lapnál számítottam rá, hogy nem lesz jó. Eladó állítása: "Nem tudtam kipróbálni VGA hiányában." , miközben ott volt a hirdetései közt egy konfig AGP -s Trio 3D-vel.
    A hűtő és RAM-ok árában volt, és azok jók. A CPU is lehet még jó.

    Mindegy, úton van egy másik fajta lap . Érzem, hogy jó lesz... ;)

    Egyelőre az 1400-as TB-vel szórakozok. Prime 95 alatt se ment 48 fok fölé. (a földön, ház nélkül, 20 fokos szoba).
    Az NForce-os lapban:
    P95 stabil
    Memtest OK
    3Dmark2001 loop is OK.
    Szóval van egy jó 1400-as Thunderbird-öm. Az a kis csorbulás tényleg csak esztétikai dolog.

    Eddig a jó hír.

    A KT133A-s EPOX-hoz is rendeltem kondikat. (3800Ft + posta!) elég húzós 400Ft egy kondi úghogy csak annyit vettem, ami kell. 7db a CPU VRM-nél és 2db a RAM-ok mellett.
    Az egész lap nem ér ennyit nekem + a munkát ami lesz vele, de meg akarom nézni, hogy ettől visszanyeri e a stabilitását...

    Memtest alatt jó volt a kép, utána volt XP telepítés az is, eleinte nem volt semmi gond. Aztán a desktopon álltó helyében elkezdett pöttyözni az egér körül... restart és a boot képernyőn a szöveg is krix kraxos lett. Kivesz megsimogat visszarak, átpasztáz, nem segít.

    Abit Siluro TI 4200 R.I.P. :(

    Betettem az első AGP-s kártyát, ami a kezembe akadt: az RV350-es 9800 PRO-t.

    Az Audigy SE kártyát is kipróbáltam. Tényleg másik driver kell hozzá. A hangja eddig OK, bár csak játékkal teszteltem.

    Kipróbáltam a GTA III-at. Hát elég jól megy 1024-ben 32 biten. (Feljebb nem próbáltam). Utoljára, amikor játszottam vele 20 éve, akkor 1000-es Athlon és Diamond V770 volt a gépemben. Eléggé khm. volt, de örültem, hogy van és megy. Talán 10fps volt átlagban és a kanyarodás az ... predikciót igényelt. De végigvittem. :)

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák