Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz DarthSun #77549 üzenetére

    Nem másoltam fel a HDD-re a telepítő CD-t. :U
    Régen is ment enélkül, ha felment rendesen, utána szoktam felmásolni az egészet, hogy kéznél legyen.
    Az a fura, hogy vagy 5-ször is újraindítottam, és szépen bootolt és indult.
    Onnantól rogyott meg (vagy csak egybeesés) hogy rádugtam egy 20 GB-os SATA HDD-t (első körbe erre raktam a szükséges bővítéseket+illesztőket).

    Az is fura, hogy nem kezelte a pendrive-ot, bár lehet csak azért, mert nincs natív USB támogatás, mármint chipset driver nélkül sanszosan itt nem megy.

    Amúgy van valahol elásva egy eredeti W95 OSR2-es telepítő CD-m. ;]
    Anno, mikor ezt felraktam a PII-e sgépre, volt USB. :U

    #77551KROK640: kár a 3db X-esért... bár, azért még nem adtam fel, megnézem másik lapban is hátha nem szeretik egymást az Abit NF7-S 2.0-val, mert hát mit lehet tudni.
    Azért, érdekes, hogy a HD 3850-ek csont nélkül indultak. :D
    Meg a GF 7800 GS és az X1950 GT is - mondjuk ezt anno újonnan vettem, megvigyázott, kímélt példány, az újabb rev. GPU-val (kisebb csíkszélű gyártás, sokkal hűvösebb is), X év után saját dobozából szedtem elő ma.

    6600GT: ezen nem csodálkoztam kicsit sem, pláne hogy a neves példány egy Inno3D.... hát, khm, anno idejében 10-ből minimum a fele 3 hónapon belül ment vissza garanciába. :(
    A GF3 Ti 200 majd kap valami becsületes hűtést, az a gyári kereplő a 64 MB-oson se húzta sokáig (sajna az anno ment piacra, bánom azóta is).
    Anno a 64 MB-sre tettünk egy nem túl szép, de annál hatásosabb hűtést: táp 8 cm-es DC ventit kapott, rögtön OC barát lett, vitte a Ti 500 órajeleit bench alatt is stabilan. :))
    Asus V9550:


    Nem is néztem jobban utána, ez valami FX 58xx/59xx lehet ?

    A V3800 sárga nyákos, nincs segédtáp és a hűtése ugyanez csak 1 ventivel, de képet nem találtam hozzá (most nem vagyok otthon, hogy csináljak :( ).
    Vagy benéztem a típusát. :F

    #77552DarthSun: hajajj, kb. végtelenbe és tovább. :))

    Majd nézek bele valami Kingmaxot, kell legyen belőle 256/512-es.

    Tesztállomás: naná, hogy megdicsértem, sokkal szebb mint az enyém szokott lenni. :C

    Kritika: hjahh, .... :((
    Van kedves "ismerősőm" akit meglehet te is ismersz Fülé-n keresztül, de nem kedvelem a srácot, mert különösebb ismeret nélkül lenézett, és ekézett a semmiért - bonuszként értékelem hogy mindezt a hátam mögött tette meg - pedig az Ő s*arja után kellett dolgoznom, és az ilyen a halálom... rég láttam olyan igénytelenül összerakott konfigot. :W

    Core 2 Duo és Pentium Dual Core:
    Finoman szólva is agyoncsapnak minden korabeli AMD-t, nem véletlen használhatóak még ma is némi kompromiszzummal, a quad-ok meg pláne, ha meg még van kis OC is.... :DDD

    Az a gazság, hogy volt anno P4-es NW és Presi CPU-s gépem is (3,0 és 2,8 GHZ), és meglepődtem hogy a kommersz irodista konfig "agyoncsapta" az 1,8 GHZ-es Conroe Celeronnal őket SC1-ben (multiplayer). Hát, khm... :Y

    W98/lovaggá ütés: előbb utóbb csak összekalapálom ám.
    :R
    Anno is szívozott velem a W98, talán nem kedvelte a SLOT1-es BX-es lapot, nem tudom, ME-vel makulátlan volt (másokat meg az szivatott). :U

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák