Új hozzászólás Aktív témák

  • mohow

    tag

    Hali!

    Néhány napja olvastam, hogy V2 SLI mellé elfér egy TUA 1-1.3, vagy, hogy V1 alá is elkél legalább egy 300-as cerka... :Y

    Ilyenek nálam is tervben vannak, a VOGONS-on V1 alá az MX233-at ajánlják. Tényleg nem elég hozzá? :F V3 3000-et egy 733-as celeron mellé terveztem, de ha V2 mellé 1000-1300 kell, akkor bajban leszek :DD

    Más: a készülő "dolgozósarok"-ban nincs végtelen hely :O , és a kurrens gép/monitor mellé el kell férnie a retrocuccoknak is. Konkrétan az asztalon a nagy monitor mellé telepítem még a 17"-es 4:3-as lcd-t. (Volna egy flatron CRT, de nem merem remélni, hogy elférek tőle...) A Commodorokhoz egy TV, még ha csak egy kb 15" lapos is már sok lenne, főleg az asszonykámnak... :DDD , tehát a Commodore video jelét (scart káblem van) kellene VGA és audio jellé alakítani. Létezik ilyen megoldás?

    Ahogy néztem ez pont fordítva működik, és ráadásul csak sclaper oldalon találtam. Ali/Ebay, csak olyan van, ahol VGA-ból csinál scartot, vagy scart-ból hdmi-t. Esetleg működhet, hogy SCART-->HDMI-->VGA+audio. Úgy látom a másodikból is érdemesebb egy drágább aktív átalakítót...


    Persze ha szerzek egy Commodore monitort, az mindent felülír, de amilyen árak vannak, annak nem látom sok esélyét, később meg drágább lesz. Lehet addigra meggazdagszom, de akkor meg lesz nagyobb retro sarkom, win-win :DD

    "Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is." Q (Star Trek Voyager)

Új hozzászólás Aktív témák