Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    M577 crash után. Kicseréltem a FET- et, működik :))

    Köszönöm a hozzászólásokat hogy valszeg javítható. Frescho- nak meg a pontos típust, mellyel helyettesíthető. Meg is jött már a rendelés utáni nap, de csak most tudtam vele foglalkozni.

    A kiváló kínai forrasztó állomással nekiálltam, ezt a hegyet választva :

    300 fokon meg sem moccant, de 350- re tekerve lejött :

    Körbemértem, már amennyit konyítok hozzá, szinte nullát :DDD , zárlati áramot sehol nem tapasztaltam.

    Feltettem az újat, itt már a csendélet a bekapcs után :

    Jobban is elsimíthattam volna a hűtőpadon az ónt, de nagy a hőelvonás, 400 fokra nem akartam felmenni, 350- en is pazar hőhullámok jöttek a pákából, meg így is elegendő ón folyt a hűtőzászlóhoz. Nem szép, de műkszik az a lényeg. Értéktelenebb procival próbálva elindult. Majd beletettem egy K6-III+ - ot 500MHz- re jumperelve.

    Az eredmények kicsit alacsonyabbak mint a P5A-B- ben. A Via memory interleave- vel lehet az MVP3 RAM kezelését gyorsítani, ezt majd telepítem, ha megtalálom. Valamint az ALi- ban most az 1.6V- os példány van, ebben meg egy sima 2.0 Voltos. A K6Plus oldal szerint az ultra alacsony feszes gyorsabb valamivel, azonos órajelen is.

    Megy rajta a 3DM99 demo loopban már jóideje, stabil, úgy néz ki hogy teljes siker lett az akció. A hibás procit meg feljelöltem...

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák