Új hozzászólás Aktív témák

  • sladka_pani

    aktív tag

    válasz Tim82 #47181 üzenetére

    Üdv! Olvasom tervezel egy ilyen notit, nem érdekelne az én gyöngyszemem? Bemásolom korábbi posztomat. Fiókban őrizgetem :)

    "Üdv!
    Befejeztem a Toshiba Satellite 220CS retro notebook felújítását és a játékteszteket, így eladóvá válhat a gép, normális áron, egyéb esetben megmarad a fiókba eltéve, ahogy most is beraktam játszás után :)
    Színe: szürke, sehol egy sárgulás vagy színelváltozás
    Állapota: kifogástalan külső, ragyog mint az új, hiánytalan billentyűzet, tényleg karcmentesre felújítva, pormentesre pucolva, polírozva, rengeteg órányi (összesen kb. 30 óra) munka van benne, mire ilyen lett...
    Hiányossága: nincs se hajlékonylemez se cd mechanika, de MS-DOS 6.22 + Win98 frissen telepítve + 2GB MS-DOS saját válogatás játékkal
    Főbb paraméterei: Intel Pentium 133MHz CPU, 64MB EDO RAM, 3.5GB IDE HDD, 2MB VGA, Yamaha Audio (gyönyörű hangja van!), USB, Serial, VGA, PS/2, Paralell, Infra, stb... 12.1" 800x600 kijelző, 96%-os akkumulátor (bőven 1 órát bír!), gyári Toshiba töltő 15V-os.
    Hogy ilyen gondos kezekkel odafigyelve raktam össze, olyan jelentkezését várom, aki ezt meg is tudja becsülni és örömét leli benne. Ha érdekel, privátban folytatjuk. :)"

    ...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Új hozzászólás Aktív témák