Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Fenyő #40993 üzenetére

    hja, ezert volt az elso retro gepem mmx :) de melyik jatekokkal van gondja? nem remlik mar.

    demoknal emlekszem, hogy idozitesi gondja volt a pascalban irt cuccoknak - az idoziteshez szant ciklusokat pillanat alatt leporgette, es osszeomlott a program. erre volt egy kis util, amivel futtathatova valt. mar asszem cyrix 6xnel is gondot jelenett.

    a cirrusbol melyik jo? sose hasznaltam (wd, s3, tseng volt akkoriban a 3d bummig), mert nem voltak tul sebesek a tsenghez kepest. a tsenge sem volt rossz, mar nem emlekszem, hogy swes vbet hasznaltam, vagy a bioset. viszont volt benne egy scroll bug (vgan is), hogy rangatott a kep. nvidiakkal nem volt ilyen problema, a demok is flottul mentek rajta, pedig ott aztan hasznaltak mindenfele fake modot.

    ilyen szempontbol az s3 sem volt rossz - nem voltak gyorsak, de vbevel ment rajta minden, annyira elterjedt volt.

    az utolso demoshow configjat pontosan tudom :) gf2gts, gravis, coppermine celeron, minden frankon futott.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák