Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    érdekes, hogy idővel hogyan változik az ember ingerküszöbe... annó tizenpár éve az MVP3 K6-2 500 konfigommal sokat játszottam a Project I.G.I -vel a 8 megás Matrox G200 8MB SGRAM-os kártyámmal. amikor 64 mega ram volt a gépemben, akkor úgy rémlik hogy csak min grafikán tudtam "értelmes" fps-t kicsikarni a rendszerből, de amikor ideiglenesen kapot még 128 megát a vas, akkor már maxra tudtam tolni...

    most a TUV4X-ben lévő Tua P3 1266 konfigba 512MB RAM mellé betettem a 8+8MB-os G200-at, és bizony a max grafikát 640x480x32 mellett is csak nagyon szerény 15-30fps-ek között táncolva képes teljesíteni - bár a vsync-et még nem sikerült kipusztítani, talán anélkül tud jobbat is... de ezekszerint annó kb ezt éreztem jónak, játszhatónak, most meg bőven alatta van a fájdalomküszöbömnek...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák