Új hozzászólás Aktív témák

  • Hali!

    Felteszem ide is a kérdést:
    Melyik hangkari a jobb?
    -Egy Yamaha 724 chip-es noname hangkari (SV550).
    -Vagy egy SB Live! (CT4670) azaz egy 2*2 csatornás régi live value.

    Egyedül a hangminőség érdekelne: zenére, filmre.

    Más:
    Ha kezditek majd gyűjteni a pci-os hangkarikat akkor szóljatok és teszegetem félre őket!

    Ma is "feldolgoztunk" vagy 20 gépet se nem sok érdekesség került elő. 5-6 fsp táp 100-300W-ig mindenfélék, pár wincsi, amiből ,ár egy szar is :( 40-80Gb-osokig. Sajna nem nagyon megyek haza mostanság de majd ha mégis akkor szólok nektek. Van pár érdekesség.
    Volt ma pl egy dual socket370-es via chipes lap, teli púpos "kéményekkel", az ilyesmi érdekel itt valakit? Vagy "kuka"? csak egy proci volt benne, de nem egy nagy kaland. Egy 733-as P3.
    Volt egy 1,6ghz/256/400/1.75-ös P4 aminek az a furcsasága, hogy egy 478-as proci van ráforrasztva egy 423-as nyákra. Igazándiból, nem tudom, hogy ez mennyire hétköznapi, intellel csak socket 370-ig foglalkoztam.
    Volt egy AMD K6-2 475AHX 2.4/3.3V-os proci is. Meg 1100-as P3 illetve egy 1200-as tualatin mag-os celeron.
    Volt pár Socket 478 "szerű" mobil p4 is. Csak fogalmam sincs, milyen alaplapba (átalakítóba?) tehetném bele őket. 1.73GHz/1M/533 illetve 2GHz/2M/533-as darabokról van szó. Sajna így kipróbálni se tudom őket :(
    2400-2800+ körüli athlon XP-ból már van vagy 6darab (úgy döntöttem, hogy 2400+ alatt megy a "kukába"), de nincs értékelhető teszt alaplapom. Mind elindulnak, de 10-20 mp után vagy resetelnek, vagy szétfagynak (gondolom kondis lapok, bár nem látszanak púposnak). Annyira jó, hogy post-ol és hőmérsékleteket tudok nézni velük, de nem sokáig.
    Pár ram, de semmi értékelhető. Csak ilyen 128nál nem nagyobb sd-k meg 256 körüli ddr-ek... semmi komoly :(
    Még lapokat is kell tesztelni. Jó sok idő ez a sok tesztelés. Most a winyókat csinálom, az a legegyszerűbb. HDSentinel azt jónapot. Formázás meg másolás rá és kész is.
    Na lépek tovább tesztelgetni.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák