Új hozzászólás Aktív témák

  • szepsuti

    aktív tag

    válasz #74459392 #10000 üzenetére

    Nem rossz az elgondolás, a téma tetszik. De szerintem jobb lett volna, ha a lányt és a táskát felcseréled. Ha portrét készítesz, mindig figyelni kell rá, hogy a tekintet irányába maradjon, vagy legyen több tér. Sokkal szebb úgy. A háttér és a mélységélesség nekem tetszik.

    szerk.: talán picit túlexponált is, de ezen lehet segíteni:)

    képet beszűrni úgy tudsz: kell egy direkt link a képhez. (http://bblablabla.com/hasbasd.jpg) ezt úgy tudod előcsalogatni, hogy a képre jobb klikkelsz, és ott kiválasztod, hogy a kép címének másolása, és a vágólapodon lesz a direkt link a képedhez:) Flickr-nél én úgy szoktam, hogy: jobb felső sarokban, amit linkeltél, ott van, hogy view all sizes, ott kiválasztod a megfelelő méretet(szvsz 500 v 640), és ott kattintasz jobb klikkel és másolod a címét. És ahhoz, hogy láthassuk teljes méretben is, magát a képet is linkké kell alakítanod. Itt a hozzászólás szerkesztőben kijelölöd a kódot amit beszúrt magától, amikor linkelted a képet. Rákatt, hogy link, és ott adod meg azt a címet, amit alapból linkeltél. Remélem megérted:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák