Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz prozodus #10395 üzenetére

    Ok, akkor nezzuk vegig, mi is volt, amit szerinted nem mondtal?

    "Mert bizony számbaveszik a lehetőségeiket, és pontosan ezért nem mondanak fel."
    "Biztos vagyok benne, h az itt nagyhangú huszárok sem mondanának fel, ha másnap emiatt nem lenne mit enniük, meg mit enni adniuk a gyerekeiknek... Mint ahogyan nagyon sokan élnek ebben az országban..."
    "Mert akinek nem jutott legalább 130-as IQ, az nem ember, v mi van???
    A magyar mentalitás egyik nagy rákfenéje a munka meg nem becsülése, főleg a kétkezi lenézése.
    "

    Mondod ezt azokra a hsz-ekre reagalva, amik azt boncolgatjak, amit a #10394-ben is irtam.

    De tudod mit, igazad van, sokkal jobb, ha konzervaljuk a helyzetet, nem mond fel senki, es tele leszunk faradt, megtort, kiegett, kihasznalt, alulfizetett, felig bejelentett emberekkel nyugdij nelkul, de legalabb el lehet mondani, hogy baszki, de nem mondtam fel! Hihetetlen, milyen ertekes egy ilyen ember, biztos azert, mert biztos magas az EQ-ja. :K

    (Valosag: Nem, szimplan csak hulye, es a legkevesbe se ertekes, sokkal inkabb teher mindenkinek rovid es hosszutavon is.)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák