Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz UberMutant #26608 üzenetére

    Köszi a segítséget! :R Összefoglaló megvolt, de megpróbálom akkor értelmesebben leírni a gondomat:

    Eltávolítottam a régi lejárt kártyámat (mastercard), majd felvettem az új kártyámat (mastercard) az alipay fiókomba. A próba terhelés sikeresen lezajlott. Ha fizetni szeretnék egy termékért, miután a Pay Now gombra kattintok, bejelentkeztet az androidos app az alipay-be, majd rögtön utána kéri is a kártyaszámom megadását, amit már előzőekben felvettem az alipay-ben. Látom a megadott kártyaszámom első 8 számát *-al kitakarva, és látom az utolsó négy számot, stimmel a kártyám utolsó 4 számával. Ebből arra következtetek, hogy felismeri, hogy én vagyok az, és tudja is, hogy milyen kártya van az alipay fiókomhoz kapcsolva, mégis minden egyes alkalommal kéri pluszban a kártyaszámom hiányzó számait. Amit ha elkezdek írni a felugró ablakba, rögtön beilleszti az utolsó 4 számát a kártyának. Ha beírtam az adatokat, rendben lezajlik a fizetés. Azt szeretném, ha megint anélkül tudnék vásárolni, hogy be kelljen minden alkalommal írnom a kártyaszámomat. Ez a telefonomon így működik, illetve ha böngészőből vásárolok akkor sem kell megadnom kártyaszámot és nem értem, hogy a tableten miért kell a kártyaszámom beírásával foglalkoznom.

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák