Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz chopin42 #23010 üzenetére

    Holnap csinálok egy próbát, mert 2017-ben még együtt ment a dolog. Lehet, hogy tényleg változott.Bár sehol nem láttam leírva. Ha már nincs így, akkor kiszedem a leírásból, így jó hogy ez kiderült.
    Közben nézegettem a html állományaikat, teljesen megegyezik az a szerkesztő ablak, csak az AliExpressen hiányzik az ID-es keret.
    Viszont mindkét account működik mindkét helyen. Nem egyről van szó.
    De hidd már el. hogy az Aliexpressen ha e-mail címet vagy jelszót akarok változtatni csak sms kód beírása után tudom megtenni akkor csak van védelem.
    Nem belépés a lényeg és nem is azt írtam. A többi említett helyen van belépés védelem is.
    Feltörik a fiókot rögtön jelszót vált a hacker, megváltoztatja a postai címet és az e.ami címet, hogy a fiók tulajdonos ne tudjon neki bekavarni. Így az hogy a fiókba be tud lépni de semmi olyat nem tud tenni amiből neki haszna legyen. Vásárol, de én kapom meg ,mert a címet nem tudja átírni, nem sok értelme lenne.

    A kiindulási problémát ha megnézed pont az volt a gond, hogy ki lett zárva a fiókból, mert simán meg tudod mindent változtatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák