Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz Sirandrish #22355 üzenetére

    Nem, csak az L alakú idomok vannak a pipa végén, és kész. Az EHEIM 2226 nagyon durván tolja így.

    (#22358) noxon: Köszi! És ami az érdekes, hogy roppant módon le van terhelve a víz, de nem borul meg szerencsére. Naponta 3x etetek, és több hal van benne, mint aminek kellene. Kb most van azon a ponton, amit a napokban említettem, hogy 4 hónapos a 2 szűrő, és most kezdtek sztem beérni igazán.
    Nekem alul szivacs, felette csak minőségi biológiai szűrőanyag. Én erre esküszöm. Tudom, drága a SIPORAX, de apránként, havonta megvenni, és amikor bekerült, onnantól nincs kiadás! Én csurig raktam az összes kosarat velük. Purigen legfelül, SERA perlonba betekerve. Összehasonlítottam a JBL és a SERA vattákat, végül a SERA vált be, sztem jobban szűr.
    Ha most vágnék bele az akváriumozásba, tuti a fő szűrőm egy szűrőakvárium lenne, telis tele krumpliszsákkal és szivaccsal..

    (#22359) Silentfrog: Köszi! Szerinted nincsenek elhízva? Mondjuk most ettek 1 kocka fagyit meg 1 bő adag granalátumot.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    havri

Új hozzászólás Aktív témák