Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    Vhol vki ajanlotta, hogy a Voltakernel [link] kaphato iprai aksikat erdemes megnezni, na kimentem, van GP es van Voltas ipariban, na hoztam is probara 2 db AA 2000mAh-sat es 2 db AAA 700mAh-sat.
    Szep zoldek mindefel marketinges hujjeseg nelkul, meg tok egyszeru felirattal. /be kell valjam azert voltas, mert ennek a + vegen van egy pici kiemlkedes, a gp-nel jaccani kellet volna.../
    Az egyik rogton AAA-s felkrult a ipc1-l-re, tok jol fogadta, a discharge kb semeddig nem tartott eybol attert charge-ra /azota a masik is hasonlon muxit/, magyarul a akkuk lemerut allpotnam voltak.
    azota eltelt ~5 oraban a 700-as joszag az ipc1-l szeritm mar 855mAh-nal tart.

    udv

    neduddki

    p.s. mikor rakerdeztem a tobbi tothetore, akkor az volt a valasz, hogy a gp-nek is van lassu onkisulesu tipusa, de meg nem erkezett hozzajuk /pedig kiprobaltam volna/, ill. a nagy kapacitasu modelleknel elofordultak balhek /pl. 2700asok/, es amikor megbizhatosagra hejejztem a hangsujjta, akkor az 1800as es 2000seket ajnlottak

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák