Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Maszk nem kötelező, egyéni skill. Én anélkül nyomom, nem röhögök az ellen képébe és nem fér a fogaimhoz, a szemcsim sem párásodik. :) Nem tudom, sajnos rossz tapasztalatokkal lehet rávenni valakit, van így. Viszont a MASZ is kiköti, hogy a fejlövés kerülendő minden olyan esetben, ahol van más cél. Házban például én is derék környékére célzok. Vannak azonban kevésbbé érett, rutinos, jó lelkülettel megáldott játékosok.

    Házban egy szál Cyma pisztollyal voltam benn, a vele adott egy szem tárat 3× táraztam be 13 lőszerrel, 5 ellenből (TM Mp5, M3 Super) 3-at szedtem ki vele, mire kilőttek. Nem mindig a fegyveren múlik. :o ;]

    Igen, az ilyen fps-csavarok letisztázására vannak, akik kezdeményeznek olyasmit, hogy a fegyókat bemérni... Hivatalosan... Erre is van pro és kontra, majd meglátjuk, mi sül ki belőle.
    Én azonban inkább maradok egy M110 minőségi komplett tuningnál és ha elbírja még, akkor egy precíziós csőnél. Ha tetszik így és szeretném a red dotot egy komolyabb távcsőre (és nagyobb fps-re) cserélni, muszáj lesz venni egy kiegészítő oldalfegyvert 20 méterig... ;]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák