Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz macilaci78 #520 üzenetére

    Cyma CM.028, szóval ha már róla beszélünk akkor full marui alkatrész kompatibilis, kivétel a hop up ház és cső..de mivel külsőre ezek is egyformák ezért a kettőt egyszerre cserélve teljesen jó. Sajnos picike eltérések vannak, tehát dugattyúfej-nozzle és hasonló dolgokat együtt kell cserélni. Nekem van egy korrektül összerakott AK-m, betává alakítva. Fogaskerekek jobbak a maruinál, így csapágycsere, beállítás rugócsere, tömítéscsere után 310-320FPS. hop up ház, csőcsere után ~350(M100). ~40ezer forint bele az M120 tunning de ez már a 600-as hi cap tárral és a fogaskerekeken, GBházon, kívül minden csere. (20 a fegyo +40 tunning =60!).

    Gázos pisztolyokra is van természetesen olyan opció hogy gari nélkül ;) Mind NBB, mind GBB-re(mármint ha most fricoékról van szó, mert mindkettőt vettem már így).

    ---Anno amikor vettem az MP5-öt, úgy beszéltük meg, ha ők teszik bele
    a tunningot, akkor a gyári gari megszűnik. Viszont a szerelésre, és a berakott alkatrészekre a gari továbbra is él. Komplett GB csere esetén sok minden nincs már ami elromolhat, de a többi részre a gari akkor is megszűnik pl. motor...ha azóta változott a szitu akkor sorry :) --- Hmm..most átolvastam mégegyszer, mondjuk én nem fricoval dumáltam le, de ő is ott volt :U


    [Szerkesztve]

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák