Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeusHun

    őstag

    Nos emberek, beleuntam a játékba.
    36-os szintű kis cleric-em 40-es szintig az összes főküldetést megcsinálta és 38-as szintig mind Heiron, mind Eltnen feladatait (összesen 3 van vissza). A hétvégén felvettem minden értelmeset (tehát ami minimum ad 120k xp-t. Ezzel a mennyiséggel is csak 1 mm-t csúszik alul a kék csík, ennyi alatt értelmetlen nekiállni), 35-től 38-ig kész van (megnéztem Aiondatabase-t és aionarmory-t is) és még így is csak 50%-on vagyok ami azt jelenti, hogy a többit össze kéne vadászni (szó szerint). Tehát csak ölni és ölni és ölni, stb. Ezzel nincs is gond ha van egy csapat, csakhogy nincs csapat, ezzel pedig nem vagyok egyedül. Kezdetkor azért választottam clericet, mert hogy "hú, nem hogy nekem kell csapatra vadászni, hanem majd azok könyörögnek, hogy menjek". Aztán persze nem. Az esetek 70%-ában egyedül öl az ember mert 1.) vagy túl alacsony az éppen keresettekhez képest 2.) vagy túl magas. Ezzel sem vagyok egyedül, légiótársak is fontolgatják a játék elhagyását, hiszen ha ennyire kevés xp jár a küldetésekért akkor a végén heteket kell ölni majd 1-1 szinthez.
    Aionline-on volt link egy kedves blogbejegyzésre, konkrétan erre. A lényege, hogy adott szinten mennyi tapasztalati pont jár a küldetésekért és mennyit kell összevadászni. Decemberig vagyok előfizetve, Lehet, hogy utána megpihen a kis cleric-lány.

    [ Szerkesztve ]

    Rainforest Alliance Certified signature

Új hozzászólás Aktív témák