Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Inv1sus #14936 üzenetére

    Ügyfél: Na, erre gondoltam!
    De jobban néznének ki, ha a nagy üveg lenne a doboz mellett, esetleg jobb lenne a fehér szőlőlé lenne a nagyban. A kis lekváros üveg jó úgy, ahogy van. Csak nem az 500, hanem a 750 g-os üveg kellene, a csipkebogyót már nem forgalmazzuk, szilvára kellene cserélni.

    Mondjuk az almás helyett is jobb lenne a körtés. Jajj, neeem, nincs fotó, a fotós amúgy sem ér rá, de netről leszedsz körtét, az az 5 perc má' mit számít? Nem, nem Vilmos körte, hanem az a másik na, tudod. Átküldöd aztán majd mondom.

    Reggel mutatnám a partnereknek, mondjuk ha tudnál még egy-két félét azt nem bánnám. Nagyon elhúzódik a dolog, már augusztusban mondtam, hogy kell. Nem küldtem hozzá semmit? Hogy küldtem volna, minden ősszel érik... látszik nem vagy kertész. De hogy nincs kép, termékinfó, címkeméret és adatok attól még nekifoghattál volna, nem most kellene kapkodni.

    -kimegy, autóba beül-
    Ez a f@sz nevezi magát grafikusnak?
    :D

    Dluinet: én régebben csináltam szórólapot. Jól kell választani: ablakok, ajtók, stb. csupa szabályos tárgy :D A legnagyobb baj az nálam, h pl. ~2 hete elküldött tervre ma délután jött a mókus, h beszéljük meg. 2 féléből kellene több felirattal, _holnapra_. Mondom bocs, de éjjelre van már meló és aludnék is. OK, de ő délután indul külföldre bemutatni a terméket, amin ez a címke lenne... :D
    A kirakat (5 ablak + ajtó üveg egymás mellett) is ma került hozzám, mert másik helyen már egy hónapja húzódik. Holnapra legyen terv (vázlat volt 7végén), mert ha nem, akkor ajj-ajj... Máshol elhúzták, ezért pikk-pakk nekem kell kapkodni. Sajnos nem vagyok akkora művész vagy ász (így félig vállalkozóként), h elküldhessem őket a butikjukkal együtt izraelbe sertéshúst árulni :D

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák