Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick

    tag

    válasz liksoft #1189 üzenetére

    Oksa, köszönöm az építő jellegű kritikát, az ilyet szivesen veszem. Szal a vinyóról 1 mondatban: hazahoztam, mindhármat rack-be tettem, megnézvén, hogy mit mutat.A 60as csak pio módban megy, 54 perces dvdírást produkálva 6 perc helyett. Erről ugye volt is szó. Sajnos a 80as maxtor a fentebb említett dolgokat produkálta, ezért a biznisz után kb-4-5 órával ( ugyanis ekkor értem haza) szóltam is az eladónak, hogy valami nem oké, mi legyen? Erre mondta Ő, hogy találjak ki valamit, nála nem volt gond, megbeszéltük, hogy próbálkozom, vagy mutassam meg hozzá értő embernek, ill rákérdeztem, hogy esetleg elektronikacsere elveszti e az 1 hét garanciát, mert akkor hozzá sem nyúlok, de nem.Elvittem szakmeberhez, ez az ember javasolta, hogy ha már ilyet csinál, az valószínű elektronika, annak úgyis annyi, tehát egy jó elektronikával elvileg jó lehet. Persze ügyeljek arra, hogy csak u.a sorozatszámú menjen rá. Ő maga adta a 160ast, mondta, tudja, hogy jó az elektronika, sorozatszám stimmel, nyugodtan próbáljam rá, rosszat tuti nem teszek vele. Szal a vinyó továbbra is csöndben van, tegnap előtt óta meg már az eladó is. Csütörtökön kértem, hogy találja ki, milyen módon lehetne ezt rendezni, mert nyilván nekem ez így nem felel meg. Bár gondoltam rá, hogy nála meg kellene nézni a vinyókat, mert nem mai darabok, de én a más otthonában azért csak nem mondhatok meg dolgokat, elvégre erre van az 1 hét gari, nyugodt voltam, a sajátomat meg 1 nappal előtte vettem ki, és tudom, hogy jó volt, mert újonnan vettem, és rendszervinyó volt. Szal az eladó csendben van, írtam neki ma is, remélem előbb utóbb válaszol.....Én körültekintő ember vagyok, és úgy gondolom,, a szavam és a becsületem nekem 1000 vinyónál is többet ér, és ha én baxtam volna el a vinyót, hát nem fájna, ha el kellene hajítanom, mert hülyeséget csináltam. Sajnos azonban ilyen volt az első másodperctől fogva. Köszönöm a hozzászólást, Üdv!!!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák