Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    válasz buherton #12576 üzenetére

    Nos ez a kérdés eléggé relatív. Mire használnád? Ugyanis ha csak tanulás/filmnézés/netezés célra akkor jelentős különbség mutatkozik az élettartamban mintha gyilkolod játékkal vagy egész napos készenléttel. Szóval. Szvsz az Acer laposok megbízhatóak és jól teljesítenek. Ár/érték kategóriában egész jó helyen vannak. Nekem még nem volt vele gondom és amikor kellett megállta a helyét (kop-kop-kop). Gondolok itt 20 órás lanpartitól a két napig folyamatosan bekapcsolva töltött állapoton át a terheléses üzemidőig. Szerintem jó választás a lapos amit kinéztél nekem egyedül az ára kicsit mellbevágó. Ennyiért máshol negyobb tudású gépet kapsz, persze nem biztos hogy Acert. Ahogy elnéztem a Blue Ray olvasó meg a böszme kijelző miatt kerülhet ennyibe. Nameg ugye ott a Vista is :U Szóval ha neked megér ennyit ez a noti akkor áldás rátok ;)

    u.i: szó se róla szépen összerakott kis szerkezet megvan benne minden ami egy jó géphez kell...

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák