Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    OLvastátok már? :-)

    [link]

    - Nagyon jól hangzik állítólag a Vive szenzoraival kontrollerével teljesen kompatibilis lesz! (Lézeres room scale támogatás)
    - Szem követés
    - Videóban láttam, hogy elvileg év végén már meg is jelenik!
    - Gépigény optimális GTX 1070 környékén várható de egy 1080 TI csak kihajtaná.. (Szemkövetés miatt tudják talán elérni ezekkel a GPU kal?
    - wireless lesz!
    - 200 as FOV !
    - 75-90 hz
    - 5 k és 8 k verzió is lesz belőle (2x4 K) - pixeleket gyakorlatilag nem lehet látni!
    - elvileg nem lesz sötét a képernyő és szellemképes mint a pimax 4 K esetében..
    -könnyebb mint a Vive!
    -

    Ha ezek a kínaiak tényleg kihozzák ezt a készüléket tuti vevő leszek rá ...( Vive ot tovább nem fejlesztem teljesen felesleges , mert sajnos a pixelesség a legnagyobb baja - kár több pénzt beleölni, bár hogy ki ne maradjak a VR tartalmakból azért jó ha van..)

    Sajnos az Oculus és a HTC kicsit megfeküdt kényelmesen lehet eldöntötték minek fejlesszék a felbontást? minek adjanak ki 2 évente újabb gent? Jó ez így ahogy van.. De remélem legalább a kínaiak bemotiválják őket és lépnek..
    Talán a Vive is fog jövő tavasszal lépni.. remélem.. ha kidobják a kínaiak a jobb cuccukat..
    Én szurkolok a Pimax 8 K nak! :-)
    Tudna valaki adni egy linket a kickstarkeren melyik oldalon lehet a támogatásukba beszállni? (Az gondolom idő előtt kap majd egy készüléket.. ? )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák