Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz zpeti2 #3981 üzenetére

    Hello
    Félre értettél valamit, én a végén a 2 gépet írtam le, hogy mivel futna a vr eszköz. Ott a pc, és a ps4, mivel mindkettőből több lehetőség van, ezért írtam le.
    Azóta utána olvastam a psvr-nak, és nem csak nekem homályos, hanem mindenkinek. /Virtuális világ résznél a kép alatti részt olvasd el/ Tehát a psvr ki is esett, báááár most arra van a legtöbb játék, de hiába, ha nem jó az élmény.
    No, de akkor vive, vagy oculus?

    Oculus pozitívum: kevesebb, jobban megoldott kábelezés, mind a fej, mind az érzékelők résznél. /touch mindjárt itt van/
    Árban az oculus egy kicsit olcsóbb. oculus 660Gbp vs vive 750Gbp

    GTA5 játszható mindkettővel./igen, nem hivatalos, de kit érdekel/ és jó pár régi játékra rá lehet húzni mindkettőt.

    No, de a vr játékokban melyik a támogatottabb? Mert úgy láttam pár vive játékkal használható az oculus, vagy minddegyik?
    The Lab -ot lehet -e oculus-sal játszani?

    izomman1: a psvr és a htc vive ugyanazon az áron fut. psvr 800Gbp vs Htc vive 750Gbp. Írtam, hogy ps4pro-val, tehát azt meg kel venni, és a psvr csak a szemüveget tartalmazza, amihez kell még a kamera, és a fagyi kontroller, itt túl is lépte a htc vive-ot. Miért ps4pro? Mert később tuti kellesz majd a vr-hoz, hogy ne dadogjon.

Új hozzászólás Aktív témák