Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz kiskuplung #35002 üzenetére

    Sajnos nincsenek illúzióim a tracking egyenesen katasztrófa lehet... Aki lézeres követés után tér vissza WMR követésre brutális romlást tapasztal ahogy a videókon is látszik. ( Samsung Odyssey nél megtapasztaltam) Egész egyszerűen nem volt olyan játék ahol ne jött volna elő idegesítő tracking akadás , mert én sok kardos- pisztojos járékkal jártszom ( csak azzal szinte) Lehet a lighthouse rendszert kéne megtartanom? .... Pár videó és teszt amit én találtam a témában: Tom'shardware is lehúzza a követést : [link] (szerintem ennyi tesztelő aki mind ugyanazt mondja nem hibázhat - Sebastian kicsit elfogult lehet ) Másik probléma, hogy nekem széles fejem van és a G 2 gyerek fejre tervezték.. Nem tudod széles fejre úgy rátolni azt mondta a srác így csak 84 es horizontális FOV ért el.. (ezért van a mérésekben különbség ) a 98 as FOV amit Sebastian elért úgy tudta elérni, hogy ablak szigetelő szivacsot használt a sima gyári FOAM helyett [link] Jól nézünk ki ha még ezt is meg kell csinálnom a 100 as FOV hez.. nemsokára kiderül.. De még a 100 is vajmi kevés egy Pimax után.. Apropó ugyanez a srác mondta, hogy 30-40 % al is éleseb a G2 mint a Pimax 8 K X .. Viszont most már csak 10 % ra becsüli a különbséget, mert updatelték a firmware .. És ez megoldotta a fakó színeket is már ugyanolyan szépek mint a G 2 ben azt állítja : [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák