Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz lorcsi #6319 üzenetére

    Ez a legtöbb típussal így van, ha megvan a kiszemelt példány, és abból egy full extrásat (értsd MINDEN extra benne van nem kettő, amiből az egyik az elektromos ablak) szeretnél, teszem azt napfény tetővel, általad preferált színben, bőrben stb.... Akkor igazából csak behozatalba gondolkozhatsz, akár egy 10+ éves autónál is. Mivel mi vittünk haza jó pár autót, rengetegszer találkoztam ezzel én is.

    Idén volt egy srác, aki nem talált magyarba olyan világos bőrös CLS-t amilyet akart, így vett egyet itt is semmi pénzen, kicserélte a teljes belsejét + pár dolgot ami sérült volt, lökös, motorháztető stb...

    Még itt se mindig lehet megtalálni a tökéletest: [link]
    Én igazából az enyémmel nagyon is elégedett vagyok, V8 Executive napfény tető minden extra, egyedül ez hiányzik, ez a belső, ez lenne nekem a tökéletes, ez a színű bőr, így szellőztetve. Ennyi ami hiányzik, de ilyet egyszerűen nem is láttam még.

    Most is csak 3 van összesen eladó egész Angliában Executive, ezzel a belsővel.
    [link] [link]

    Egyszer úgy is megtalálom ;]

    Ezen az oldalon amit linkeltem körül tudtok nézni mi mennyiért megy. Álltalában kicsit, vagy sokkal olcsóbbak itt, de a második legtöbb eladás ebay motorson keresztül megy, ott ki lehet fogni kicsit olcsóbbakat, aukciókat, de az Autotrader komolyabb oldal erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák