Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz Integrale #5424 üzenetére

    rbalint88-nak is :)

    Nemigen használtam ki eddig a gépállat teljesítményét; a turbó és az alacsony fordulaton ébredő nyomaték miatt a punyesz is elegendő a közlekedéshez az én temperamentumommal; ha kapna egy csipszet :DDD , akkor meg tuti elég lenne.

    Persze a szívem az 156-oshoz húz, hiába szívatott meg párszor (mondjuk a vásárlás után pár nappal jelentkező veztengely és kisebb motorgenerál, valamint lábon kihordott többszörös infarktus után tulajdonképpen csak egyszer volt hogy ott hagyott valahol, amikor is elfolyt a Selespeed olaj a nyomástartó gömb elhalálozása miatt).
    A punyesz is tíz éves lesz idén, és bár 120k sincs még benne (!!!), sejtem hogy hamarosan azért a kora miatt vele is többet kell majd foglalkozni, hiába volt eddig jó fiú (avagy jó kislány)... ellenben ugye mégis a lehető legjobban ismert az előélete.

    Egyelőre ott vagyok, hogy tuti visszasírnám a 156-ost, de ki tudja; ha középtávon a Punyesszal nyugodtabban indulnék el minden nap... :F
    (mindkettőt megtartani meg luxus; a munkába járós Punto mellé venni és formába hozni egy örömvezetős Miatát dettó luxus, és egy kis pénzmag is kéne ahhoz. Pedig ezt a forgatókönyvet el bírnám viselni.)

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák