Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Zahi #388 üzenetére

    Ne használd :)
    tudok ilyen kisokost, angol nyelven. De nem ajánlom...egyenlőre.
    Amit ajánlok az a progi felrakása, és a pályán futott körök megbeszélése.
    A Porsche modban nagyon kevés dolgot lehet állítani, a MoTeC leghasznosabb része a kanyarsebességek átbeszélése lenne sztem. Ahogy néztem ki hogy megy, a versenyívvel nem volt probléma, viszont sztem túlfékezések lehettek. A játékban használt motor teljesítménygörbéjének is van ideális tartománya, ha túl van fékezve egy autó akkor vagy alacsonyabb fokozatban, vagy megfelelő fokozatban de az ideális fordulatszám alatt vagy felett teljesít az autó.

    ...ha most pl. nagy dolgokat szeretnél akár a WTCC, akár a Porsche játékban, nem fogod megtalálni a MoTeC-ben, mivel ez egy szakma, és ahogy Allbundy írta nekem, jogosan, ahhoz hogy egy mérnököknek fejlesztett progit használjunk, nagyon stabil köröket kell tudni a pályán....tehát ahhoz hogy a MoTeC részleteit használd ez valóban kell. A legjobb versenymérnök sem tud dolgozni egy olyan versenyzővel aki túl nagy szórással megy egy pályán.
    Kell egy pálya amit a legjobban ismersz, tök mindegy hogy mi az, és kell egy alapbeállítás,.....és kell egy referenciaidő, ez legyen mondjuk az adott pálya legjobb nemzetközi vagy hazai ideje természetesen ugyanazzal a moddal/játékkal módosítás nélkül.
    és akkor neki lehet állni az alapbeállítás megtalálásának, ami a mod és a saját vezetési stílusod legsikeresebb kombinációja.
    Ezzel megy el a legtöbb idő, de utána minden pálya jobb lesz....mert már csak a pályát kell megfejteni.

    tehát ha ez megvan, illetve úgy érzed, akkor érdemes MoTeC-t használni, addig én nem ajánlom, de persze nem vagyok tulajdonosa a cuccnak, ha rákeresel meg fogod találni :)

Új hozzászólás Aktív témák