Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz proci985 #9881 üzenetére

    fanatec+ - erősebb ffb, jó érzés a szíjhajtás, lcd kijelzőn akár mi ki lehet írva (egyelőre csak pCARS használja), gyorsabb vagyok vele, mint a logitechel, konzolokkal is működik, korrekt és gyors support
    fanatec- - driver/fw bug bug bug, átlagosnál több meghibásodás, csak németországi bolt/szervíz

    logitech+ - pc/ps3 hibátlanul támogatja, játékokban vannak hozzá profilok, olcsóbb, H váltó alapból van hozzá, kellemes tapintású kormányburkolat, legendás support
    logitech- - gyengébb ffb (nekem nem, de van aki megjegyzi akár egy momo után is!)

    többször leírtam már, de újra megteszem: pécéhez/ps3hoz én logitechet vennék, kiforrott, megbízható kormányok. ha xbox is bejön a képbe, akkor nincs választás, marad valamelyik fanatec...

    sokan írják, hogy a komolyabb fanatec pedálok nagyon jók, emiatt is jön sokaknál képbe a német gyártó, amit abszolut megértek (próbáltam clubsportot), ott vitathatatlan az előny

    ha lenne pénzem, csr elitet vennék a pedáljával, H váltójával és eladnám a g27et. aztán használnám g25ként a pécén (erre van lehetőség, mivel a pid/vidje megegyezik ps3 modban a logi g25el, logi driver, profiler is felmegy, stb :D ).

    (sima csr-el is menne a dolog, csak mivel nincs H váltóm a fanatechez, annyira nem érdekelt eddig... majd egyszer kipróbálom, leírások tanulsága alapján perfekt)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák