Új hozzászólás Aktív témák

  • SirAlo

    aktív tag

    válasz Kephamos #11698 üzenetére

    En legelsonek egy Genius kuka rugos kormanyt probaltam, az nem jott be ( szerencsere az nem az enyem volt) aztan kezdo szimulatoroskent vettem egy EX-et , nem is hittem el milyen durva az FFB :D pedig az csak egy EX volt... aztan par ev utan sikerult kupponnal megvenni egy DFGT-t, hat... nem is hasonlithato az EX-hez , fenyevekkel jobb (G27 mar szerintem nem lenne ilyen nagy kulombseg de lehet csak en gondolom igy:D) meg a pedalja is sokkal jobban tetszik mint az EX pedalja . DFGT kepekbol nagyon muanyagnak meg recsegos- hangos ffb-nek latszik de elobe sokkal kevesbe muanyag es sokkal csendesebb az FFB-je is mint ahogy lejon vieokbol, FFB nelkul is sokkal konyebben fordul mint egy EX. Pedalja se romlik el olyan gyorsan mert azon javitottak kicsit az EX-hez kepest, nagyobb fem poti van benne es a poti nem direktbe kapcsolodik a pedalhoz hanem egy kis fogaskerekkel (EX-et a pedalja miatt csereltem leginkabb mert mar szinte hetente kelett tisztitani ). Szoval a DFGT allat jo kormany :D Bar mar azota lehet kicsit megbantam hogy a kuponnal nem G27-et vettem 40 vagy 50%os volt bakker :D

Új hozzászólás Aktív témák