Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz venember83 #37009 üzenetére

    igen, a csirkék elleni meccs alatt gondolkodtam is rajta, írok valamit róla ide.. hogy miért is szimpi a gyerek nekem annyira (még ugye a fio-időkből nyilván), meg hogy milyen fasza lenne játszani vele egy csapatban, tök szívesen nyomnám vele, sztem jó gyerek, és van esze a focihoz. meg maga a stílusa, meg ahogy játszik, nekem nagyon bejövős
    de aztán mégse, mer' minek. de tény, a zsoldoshadseregbe hogy minek ment el, persze a lóvé meg a lóvé, de basszus, bármelyik más csapat jobb lett volna a világon..csak ne német meg francia klub legyen

    na hátha még kevesebb lehetőséget kap, aztán átvennék mondjuk az ágyúsok :) vagy ha nem a mu, vagy a tottenham, mindegy
    ja, meg azon elmélkedtem az este is, jó két-három éve volt még fasza a serieA, amikor a palermo még fennt volt és megvolt nekik Pastore, a fio-ban ott volt Jove, ljajics, őket tök jó volt nézni.. nápoly is még lavezziről és cavani-ról szólt, nem alakult át retkes mádrid-outlet spanyol brigáddá..

    aki kérdés viszont még a mai napig, az az irokéz a nápolyban. őróla valahogy elfelejtkeztek, nem nagyon olvasok róla semmit. nem férne be semelyik nagy klubba Hamšík?.. :F

Új hozzászólás Aktív témák